Biegniesz z nami?

090516-N-3312P-001

Najwyższy czas, by Aleksandrów Łódzki zorganizował specjalną biegową imprezę dla wszystkich rodzimych i przyjezdnych biegaczy. Zapraszamy już 15 sierpnia na stadion MOSiR im. Włodzimierza Smolarka, gdzie odbędzie I Aleksandrowski Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego. 
Trasa, biegnąca w okolicy MOSiR-u, będzie miała 5 km długości i będzie odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy będą chcieli sprawdzić swój czas na proponowanym dystansie. Start organizatorzy przewidzieli na godzinę 15.00, jednak już od godz. 10.00 będzie działało biuro wyścigu. I start, i meta będą zorganizowane na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Organizator, czyli Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim, spodziewa się około 200 uczestników, a bieg ma być zorganizowany przy współpracy Sport Evolution, spółki, która przygotowywała m.in. łódzki maraton „Dbam o Zdrowie”. Uczestnicy będą startować w kilku kategoriach: osobno kobiety i mężczyźni, podzielenie na kategorie wiekowe. Przewidziana jest nagroda dla Mistrza Aleksandrowa Łódzkiego, czyli pierwszego aleksandrowianina (bądź aleksandrowianki), na mecie. Dla wszystkich uczestników przewidziane są medale pamiątkowe a dla zwycięzców – cenne nagrody. Regulamin biegu dostępny jest tutaj, bezpośrednio w wydziale promocji i współpracy z zagranicą oraz na stronie www.mosir.info.

W tym samym dniu, niezależnie od biegu, na obiekcie MOSiR odbędą się warsztaty Nordic Walking, prowadzone przez Józefa Brzezinę, znanego propagatora tej dyscypliny. Każdy – bez względu na wiek, kondycję i zaawansowanie w uprawianiu NW – może przyjść i wziąć udział w bezpłatnych warsztatach. Szczegóły i zapisy – wydział promocji i współpracy z zagranicą, tel. 42 27 00 315 lub e-mail:dorota.zemla@aleksandrow-lodzki.pl. (bez)

 

REJESTRACJA ELEKTRONICZNA
- udział w „I Aleksandrowskim Biegu
z okazji Święta Wojska Polskiego”
(15 sierpnia 2013 r.)

No Comments

Dodaj komentarz